Etkinlikleriniz İçin Sahne Hazır!

Etkinliğini Oluştur

Dilediğin kategoride etkinliğini oluşturabilirsin. Oluşturduğun etkinlik ana sayfadaki etkinlikler arasında yer aralar hedef kitlene görünür olur.

Etkinlik için Ödeme Al

Etkinliğiniz için kolayca online ödeme alabilirsiniz. Etkinlik katılımcıları güvenli şekilde, tek çekim veya taksitli olarak ödeme yapabilirler. Etkinliğin gerçekleştirdikten sonra takip eden Çarşamba günü ödemeniz hesabınıza aktarılır.

Yayını Gerçekleştir

Stabil internet hızı, bilgisayarınızın web kamerası ve bilgisayarınızın dahili mikrofonu ile kolayca etkinliğe sesli ve görüntülü bağlanabilirsiniz. Varsa görüntülenmesini istediğiniz sunumlarınızı katılımcılar görebiliriz, sohbet bölümünden de sizinle iletişim kurabilirler.

Etkinliğinizi Paylaşın

Etkinliğinizin daha çok kişiler tarafından görünmesi için, sosyal medya kanallarında, whatsapp’ta ve e-posta gruplarında paylaşabilirsiniz. Bu sayede kişisel portföyünüzün de etkinliğinizden haber olmasını sağlayabilirsiniz.

Katılımcılarla İletişime geçin

Etkinliğe kayıt olan herkesle e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca platform üzerinden etkinliğe kayıt olan kişiler soru sorabilirler.

Katılım Belgesi & Sertifikasyon

digicertify.net alt yapısı ile etkinlik katılımcılarınıza sertifikalarını ücretsiz ve dijital ortamda gönderebilirsiniz. Sertifika numarası, e-posta ya da telefon numaraları ile digicertfiy.net üzerinden kolayca sorgulanabilmektedir.

Konuşmacı Başvuru Formu