Hakkımızda

Hakkımızda

ViventZon Nedir?

ViventZon, yeni nesil sanal etkinlik platformudur. Gerçek hayattaki versiyonlarından farklı olarak, internet üzerinden video yayınla gerçekleştirilecek seminer, konferans, grup dersi, kurs, gösteri, konser, sahne şovu gibi her tür etkinliğe ev sahipliği yapan ViventZon, bilet alarak katılabileceğiniz "sanal etkinliklere" ev sahipliği yapar.

Üye olarak etkinliklere katılabilir ve bu sayede akredite kurumlardan sertifika kazanabilir; kendi etkinliğinizi düzenleyerek isminizi duyurup kitlenizi oluşturabilir ve hatta para kazanabilirsiniz.

Uzun yıllardır yazılım, bilişim ve eğitim organizasyonları alanında faaliyet gösteren kişilerden oluşan ekibiyle, isteyen herkesin, internet üzerinden canlı yayınla etkinlik düzenleyebilmesine olanak sağlamak için bir araya gelmiştir.

Neden ViventZon?

Etkinlik organize etmek ve gerçekleştirmek için bir uzmana ya da yardımcıya ihtiyaç duymadan kolayca etkinliğinizi duyurabilir, ödeme alıp gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanımı kolay arayüz ve alt yapı sayesinde, kullanıcılar rahatlıkla ekinliğinize ulaşır, siz etkinliği sürdürürken notlarını size ulaştırabilir ve etkinliğinize katkıda bulunabilir.