İlk İzlenim Yönetimi Eğitimi


İlk İzlenim Yönetimi Eğitimi

İlk izlenim fark yaratır, ilk izlenim değer katar!

Neden bu eğitim katılmalısın?

Bu etkinlik, iş görüşmelerinde, staj görüşmelerinde, yeni bir network bağlantısı kurarken kendini daha iyi tanıtmana, kişisel markanı daha iyi pazarlayabilmene, ilk izlenimini olumlu yönde kazandırmana yardımcı olacak.

Bu eğitim kime göre?

Psikolog, Avukat, Diyetisyen, Fizyoterapist, IK, Satış - Pazarlama Alanında Çalışacakar, Öğretmen, Yönetici ve adaylarına yönelik bir etkinliktir.

Etkinlik 25 Aralık tarihinde gerçekleşecektir. 2 saat sürecektir.

Eğitim içeriği:

Eğitim İçeriği:
Satın Alma Eylemi
Kişisel Özellikler
Kişisel Marka, İmaj, İtibar
İnsan Beyni
Beyin ve Algı
İkna Sanatı
İlk İzlenim
İlk İzlenim Üzerine Çalışmalar
İlk İzlenimin Yönetimi
Kültürlere Göre İlk İzlenim
Sektörlere Göre İlk İzlenim
Tanışma
Beden Dili
Kartvizit
İmaj Yönetimi
İlk 5 Dk. Yönetimi
Görüşme Öncesi
Görüşme Zamanı
Görüşme Sonrası
Toplantı Yönetimi

Eğitmen Özgeçmişi:

1975 Ankara doğumlu Özel Oytun Türkoğlu, Boğaziçi Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi Fizik ve Ortadoğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümlerinde eğitim gördü. İş hayatına bilişim sektörüyle atılan Türkoğlu, başta petrol ve doğalgaz şirketleri olmak üzere, yerel, ulusal ve uluslararası markalara, markalaşma, pazarlama, teknoloji ve yönetim danışmanlığı hizmetleri sundu.
2013 yılında Ankara’da, Türkiye’de markalaştırma ajansı konseptiyle bir ilk olan, Markör Markalaştırma Ajansı’nı kurdu. 2016 yılı başları itibariyle, Antalya2da iquee.m ile ortak olarak, otel sektörüne dijital pazarlama ve marka yönetimi ile giren Türkoğlu, şu anda çok sayıda otel
ve otel partneri şirketle çalışmalar yürütmektedir. 2018 yılı itibariyle iquee.m ve Markör Markalaşma Ajansı markalarının birleşiminden oluşan I am Global Şirketler Topluluğu kurucu ortağıdır.
Türkoğlu, üniversiteler, STK’lar, kurumlar ve şirketlerde markalaşma, pazarlama, dijital medya ve iletişim üzerine konuşmalar yapmakta ve konferanslar vermektedir. Bu etkinliklerde, 50’den fazla şehirde, 250’den fazla etkinlikte, 100.000’den fazla kişiye konuşmuştur. Sat Kendini, Kendi Markanı Yarat ve Konuşmacılık atölyelerini sunan Türkoğlu, kahve sohbetleri, kitap imza günleri ve taş-kağıt-makas etkinlikleri düzenlemektedir.
Başarısızlık hikayelerinin anlatıldığı Fuckup Nights etkinliklerini Antalya’da düzenlemektedir. Girişimcilik ekosisteminin gelişmesi için, start-up’lara, girişimcilere ve yenilikçi iş fikirlerine konuşmacı, mentor ve jüri üyesi olarak destek vermektedir. Çeşitli girişimcilik ve inovasyon merkezlerinde eğitimlere ve etkinliklere konuşmacı olarak katılmaktadır. Çeşitli mecralarda mesleki konular başta olmak üzere yazıları bulunmaktadır. ‘Sat Kendini- Kişisel Markalaşmanın ve Pazarlamanın Kitabı’ isimli eserin yazarıdır. 2013 yılında Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından ‘Yılın sosyal medyayı en iyi kullanan girişimcisi’ ödülüne layık görülmüştür. Türkoğlu, evli ve Pera Türkoğlu’nun babasıdır.

Etkinlik Detayları;

 • Etkinlik online olarak gerçekleşecektir. Etkinlikten 1 gün önce giriş bilgileri mail adreslerinize iletilecek, aynı zamanda bilet satın aldığınız viventzon.com web sitesinde biletlerim bölümünden etkinliğe gidebilirsiniz.
 • Etkinlik kayıt altına alınacaktır ve 30 gün boyunca tekrar izlenebilecektir.
 • Etkinlik sertifika almak için etkinlik anında iletilen geri bildirim ve katılım formunu doldurmanız gerekmektedir.

Etkinlik Ücretleri:

  • Etkinlik başlangıç satış fiyatı ilk haftaya özel olarak 99₺dir.
  • İlk hafta sona erdikten sonra etkinlik ücreti bir süreliğine 139₺ olacaktır.
  • Etkinlik tarihine yakın fiyatta periyodik artış olacaktır etkinliğin satış fiyatı 199₺ olacaktır.

Online oturumun giriş bilgileri etkinlikten bir gün önce mail adresinize iletilecektir. Aynı zamanda bilet satın aldığınız sitenin biletlerim bölümünden de online oturuma katılabilirsiniz.

 • Etkinlik yayınlandığı tarih itibariyle 30 gün boyunca tekrar kayıt üzerinden izlenebilir.
 • Etkinlik biletlerinin satışı viventzon.com web sitesinden yapılmaktadır.
 • Viventzon.com hesabınızın, ‘biletlerim’ sekmesinde yer alan biletinize tıklayarak, ‘etkinliğe git’ butonu ile etkinliğe katılım sağlayabilirsiniz.
 • Aynı zamanda etkinlik giriş bilgileri, bilet alırken belirttiğiniz mail adresine gönderilecektir.
Etkinlik gerçekleşti.
6 Kişi etkinliğe katıldı.

Üzülmeyin, ilginizi çekecek başka etkinliklerimiz de var.

Tüm Etkinlikler
Etkinlik gerçekleşti.
6 Kişi etkinliğe katıldı.

Üzülmeyin, ilginizi çekecek başka etkinliklerimiz de var.

Tüm Etkinlikler